Rekrutacja do Przedszkola i I klasy Szkoły Podstawowej

w roku szkolnym 2024/2025

Zapraszamy do składania wniosków rekrutacyjnych do przedszkola oraz I klasy szkoły podstawowej w roku szkolnym 2024/2025.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie szkoły lub w sekretariacie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Babicy.

Dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji znajdziecie Państwo w Zarządzeniu Wójta oraz Uchwałach Rady Gminy.

• Zarządzenie nr 592/2024 Wójta Gminy Czudec z dnia 26 stycznia 2024r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Czudec na rok szkolny 2024/2025;
  • Uchwała nr XXIV/185/2020 Rady Gminy Czudec z dnia 30 października 2020 r. dot. kryteriów rekrutacji na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkola/oddziałów przedszkolnych;
  • Uchwała nr XXIII/205/2017 Rady Gminy Czudec z dnia 24 marca 2017 r. dot. kryteriów rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych.

Przypominamy, że w terminie 7 dni poprzedzających postępowanie rekrutacyjne do przedszkola rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola składają do placówki pisemną deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

ZAŁĄCZNIKI: