Przedszkole

W naszym Przedszkolu nie ma czasu na nudę. Każdego dnia wychowawcy przygotowują ciekawe zajęcia, w kreatywny sposób opowiadają o świecie, potrafią zainteresować Dzieci otaczającą je przyrodą, uczą istotnych wartości, uwrażliwiają na krzywdę innych a przy tym efektywnie przygotowują Dzieci do nauki szkolnej. Obchodzone są u nas ważne święta - świętujemy Dzień Babci i Dziadzia, Dzień Mamy i Taty, ale również Dzień Pluszowego Misia, Dzień Kota, Andrzejki i wiele innych. Organizujemy różne konkursy z nagrodami i również bierzemy udział w konkursach zewnętrznych odnosząc sukcesy. Promujemy czytelnictwo, zdrowy styl życia i nowoczesne technologie. Nauka odbywa się nie tylko w tradycyjny sposób. Uczymy także przez doświadczanie, zabawę, jak również podczas różnych wycieczek. Sale są stale wyposażane w nowy sprzęt i zabawki, tak by było miło, ładnie i bezpiecznie.

Jednym słowem, wszyscy staramy się, aby Dzieci czuły się u nas dobrze, by chętnie uczestniczyły w zajęciach i zabawach a największą radością dla nas jest, gdy widzimy ich roześmiane buzie.

Magdalena Wrzesień

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Babicy